TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

Sizce Rey SES'i kısabilecek mi?
Evet
78%
 78% [ 7 ]
Hayır
22%
 22% [ 2 ]
Toplam Oylar : 9

YazarMesaj
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 20 Mart 2010 - 2:28

Arkadaşlar sonunda bu maçta belirlendi.Zaten ikili haftalardır çekişiyordu.Eliminathion Chamber'de de Rey Punk'ı elemişti.O gecenin ardından CM Punk ve arkadaşları Rey Mysterio'ya saldırmaya başladılar.İlerleyen haftalarde bu çekişmede Rey üstünlüğü eline aldı gibi göründü.Sonucunda da WrestleMania'ya 10 gün kala bu maç belirlenmiş oldu.

Bana sorarsanız Punk'ın kazanmasını isterim.Rey'i sevmem ama oda galibiyete yakın.Ben kararsız kaldım, sizdende fikir alıp oyumu vereceğim Smile
Kullanıcı profilini gör
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 20 Mart 2010 - 3:01

Yenemez özellikle son 4 hafta tüm Cm Punk maçlarına giriyor dayağı yiyor.gidiyor.Cm Punk'ın Rey'i dövmesinden hoşlanıyorum doğrusu. Smile
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 20 Mart 2010 - 3:06

Bence Punk'a heel olunca ilk başlarda gıcık olmuştum ama sonra Jeff'le feudu bitince ona sinirim geçti, zaten Punk yetenekli...Ama Rey'e gıcık oluyorum ve bence Punk kazansın.
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 20 Mart 2010 - 3:20

ben size katılmıyorum reyin punkı ve diğer ekibini yeneceğini düşünüyorum ve cm punk luke gallows ve serenaya gıcık oluyorum punk smackdowna geldğinden beri gıcık kapıyorum rey alır diyorum
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 20 Mart 2010 - 5:22

Şöyle bir durum var. Eğer S.E.S'den bir üye maça karışmazsa kesinlikle Rey Mysterio yener. Çünkü biri karışınca Rey yeniliyor ama kimse karışmazsa büyük ihtimal Rey yener. Zaten WM'yi hep Heel'ler alırsa şöyle bir durum olur. Hani gerçekte iyiler hep kazanır sözü varya. Bu ona hiç uymaz eğer bu WM dışında bir PPV olsaydı derdim Heel'lerin hepsi kazanabilir. Ama burada kesinlikle bir yada birkaç Heel kaybedecek aynı şekildede Face'ler. Bu yenilecek dediğim Heel'lerden biri CM Punk.
Ama bu benim düşüncem gerçek değil yani.
Kullanıcı profilini gör
StarShipPain

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 20 Mart 2010 - 16:19

Rey Alınr Maçı!!!
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 20 Mart 2010 - 18:22

Umarım Rey'e bir dost gelir çünkü Rey M. feud'u fazla ilgi çekici değil bu maç NO DQ olsaydı daha güzel olurdu bence bu maça Rey'in lehine biri karışır.
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   Perş. 25 Mart 2010 - 19:09

evet katılıyorum sana botan
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   Perş. 25 Mart 2010 - 22:57

Rey'in feuduna kimse karışmaz helede bu saatten sonra ama bence bu feud WM'nin en amaçsız feudu, yani Legacy'nin kavgası triple threatı getirdi, Bret'in Vince'e duyduğu nefreti hepimiz biliyoruz zaten, Batista ile John Cena'yı uzun uzun burada anlatmanın anlamı yok, Undertaker vs HBK için lafa gerek yok, HHH vs Sheamus'da Sheamus'un kemerini HHH yüzünden kaybetmesi ve Sheamsu'ın hep HHH'i kendine hedef seçmesi, burada ise Rey Punk'ı eledi diye ilerleyen haftalarda bir feud oluştu...Yani ikili birbirinin imdadına yetişti.
Kullanıcı profilini gör
X-CobraHunter-X

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   Cuma 26 Mart 2010 - 2:45

Arkadasım bu maç belli olmaz ama ben reye %51 e %49 daha yakın görüyorum
Kullanıcı profilini gör
Christian

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 3 Nis. 2010 - 1:15

Maçı Rey Kazandı Tartışmaya Gerek Yok
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   C.tesi 3 Nis. 2010 - 2:50

O mesejı atmayada gerek yok zaten bu konuya son mesaj Wrestlemania öncesi atılmıştı. Konu artık kilit.
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?   Bugün 10:21

Rey Mysterio CM Punk'ı mağlup eder mi?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "SES" CM Punk
» Rey Mysterio Top 10
» Wwe RPG evlerimiz.
» WWE EŞYALAR