TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
StarShipPain

MesajKonu: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   C.tesi 8 Mayıs 2010 - 0:03

Sakın Denemeyin Denen Hareketleri Yapıpda Bi Yerini Acıtanlar.O Olayı Nasıl Olduğunu Anlatsınlar.İlk Ben(Bu Konuyu Bi Yerimi Acıtıım Öle Acdım Konuyu)
  • Ben Ablamla Laf Kavgası Ederken Kafam Kızdı Ve Onu Kovaladım.Kaçdı Ve Oturma Odasını Kapısını Hmen Kpattdı Ve Kilitledi.3-4 Dk Sonra Kapıyı Kapıyı Açdı Hmen İçeri Daldım.Bu Arada Bbam Geldi Ve Bizi Ayırdı Babamın Arkasına Geçti Ablam Ordan Vurmaya Başladı Ama Hiç Gelmedi Vurdukları.Babam Beni Tuttu Ablam Kçsın Diye Babama Sinirlendim Ve Onla Güreş Tuttum Ayağına Sarıldım Hiç Bırakmadım Sonra Ablam Geldi.Babamı Bırakıp Ona Saldırdım 1 Dk Sonra Sweet Chin Music Yparken Ayağım Kaydı Ve Diz Kağayım Üzerine Düşdü.Çok Acımışdı.Ne Zaman Ablama Vurmaya Çalışsam(Şakadan)Bi Şey Oluyor Hep Ben Zarar Görüyorum:)
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   C.tesi 8 Mayıs 2010 - 3:01

Bende Deno (DENİZHAN) Diye Kankamla Beraber FACEBOOK ta Sayfa Açacaktık İçinde İse Bizim Güreş Yapyığımız Videolar Olacaktı Biz Seneryosunu Konuşurken Deno Bana PLAYMARKER Yapacaktı Ben Ardından Kaldırıp PLAYER's BOOT Yapmak İçin Üzerime Koşarken Ben ona HHH SPİNEBUSTER Yapacaktı Video Açmadan Önce Son Bir Tekrar Yapalım Dedik Deno PLAYER's BOOT Yapmak İçin Koşarken Ben İçimden Şöyle Dedim (Bare SPİNEBUSTER İçin Kaldırıyım Ama Yere Çarpmam Diyordumdum)Tan Yaklaştığında Kaldırıdım Arkadaş Korkunca Bi Telaş Sonucu Çırpınıca Taşıyamadım Ama Olan Bana Oldu TORNADO DDT Yemiş Oldum Kaşım Yarılmıştı.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   C.tesi 8 Mayıs 2010 - 6:00

Ben Profesyonelim Hiç Sakatlık Yaşamadım.Hatta En Sevdiğim Anım Bile Var.Bir Keresinde Arkadaşım Bana Vurmaya Çalıştı Bir Sweet Chin Music Yaptım Kalkarken Punt Sonra Böle Küçük Bir Parmaklık Gİbi Yer Var Ama Biraz Yüksek Çıktım İşte Müdür Geliyordu.Dedim Napıcam? Görse Yanarım O Hızla Nasıl İnicem Dedim En Sonunda Dahi Ben Hiç Durur Muyum Yerde Adam Duruyor Muhteşem Bir Shooting Star Press Ama Sonunda Müdür Çocuğu Gördü Ve Hemen Hastane.Çocuk Anlatmadı Benden Korkuyor Artık.Ben Profesyonelim Yani İlk Yaptığım Finisher Six One Nine(619) Oldu Parmaklıklar Varsa Ben Duramam.Nasılım Ama Atletik,Zeki,Güçlü Ve En Önemlisi Şampiyon!
Kullanıcı profilini gör http://michellemccool.yetkinforum.com
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   C.tesi 8 Mayıs 2010 - 16:51

Ben bizim Berkay'a Leg Lock bağladım geçen direk pes.. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
StarShipPain

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   C.tesi 8 Mayıs 2010 - 16:56

Benim Yağdığım En Güzel 2 Kilit Var;Chin Lock Ve MasterLock
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   C.tesi 8 Mayıs 2010 - 23:04

Ben En İyi Headlock-Masterlock-Anaconda Vise-FFLL-Walls of ........ (Benim İsmim Gelecek)Stf-u
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Paz 9 Mayıs 2010 - 2:13

Ben çocuğa SSP yaparken ateşle oynamış oldum ve yere çakıldım. Burnum üstünde burnum çatladı.
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Paz 9 Mayıs 2010 - 2:50

Bende arkadaşa stading ssp yapıyodum tam dönemedin kafa üstü bommmmmmmmm!! pale confused affraid
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Paz 9 Mayıs 2010 - 2:50

SSP:StarShipPain veya Shooting Star Press Onun İçin Belirtilmeli Karışıklık Olabilir.
Kullanıcı profilini gör http://michellemccool.yetkinforum.com
StarShipPain

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Paz 9 Mayıs 2010 - 15:58

StarShipPain Biraz Zor Yaparsınız!!!
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Ptsi 10 Mayıs 2010 - 0:33

ben stading ssp derken stading shooting star pres turnbuckle çıkmadan koşarken yapılışına stading shooting star pres deniyor
Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Salı 8 Haz. 2010 - 23:56

Bizde Arkadaşlarla Oynarken Ben Arkadaşı Moonlight Drive İle yatırdım...Hani Belediye Parklarında Olurya 2 Li Etrafı Çevirmek İçin Onun Önüne Çektim Arkadaşı Tam StarShip Pain Yaparken Bi Zıpladım Ayakalarım O Bahsettimgim Şeyleri Üzerinde Kaldı Ensemin Üzerine Düştüm Acıdı....

Birkerede Arkadaşa Bom Bom Legdrop Yapacaktım Geldim Tam Yapıyordum Zıpladım Barış Korktu Ayagını Bir Kaldırdı Tabanı Ayakkabının Suratıma Geldi.Ne Oldugunu Anlayamadım :S Burnum Kanadı Hemen Eve Gittik Birdahada Kanamadı Smile
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Çarş. 9 Haz. 2010 - 0:06

Ya kardeşim niye mesaj atıyorsun? Konu 1 ay geriden kalmış.
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
WWE Forever

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Çarş. 9 Haz. 2010 - 1:28

Benim Bir seferinde kolum sakatlanmıştı
Kullanıcı profilini gör
R€¥ M¥$T£RîO™

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Çarş. 9 Haz. 2010 - 2:01

bende kardeşimle oynuyodum (5 yaşında) Ben ona şakadan hareketler yaparken o bana gercekten sweet chin music yaptı . sonra biraz durdum. kalktığımda suratıma aşırı ağır bi tokat attı sonra tırnakladı :S cok acayip fena oldu . sonra sinirlendim boynundan tuttum yavaşça bi chokeslam yaptım sonra. batista bomb yapıcaktım tam kaldırdım . kafama vurmaya başkadı sonra kurtuldu. ardından karnıma tekme attı. sonra yatakodasına kaçtı . yatağın üzerinde bana rey mysterionun signature movesini yaptı (acıtmadı) ama o yaşta bir çocuğun bu hareketi yaptığına hayret edip kala kaldım derken ağır bir tokat daha geldi xD sonra ben minderi çıkarttım.vurmaya başladım sonra karnıma tekme atıp beni düşürdü üzerime minderi koyup atladı . sonra annem geldi bize bağırdı. annem çıkınca kapıyı kilitledik devam ettik . fakat kardeşimin en sevdiği çizgifilm başladı kavgayı bıraktı çizgifilm izlemeye gitti . bende o sırada yara bandı fln takıyodum :S yüzüm kanamış tırnaklayınca:S xD
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)   Bugün 11:50

Güreşipde Sakatlık Geçirenler(Ben)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası