TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

EUROVISION

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: EUROVISION   Paz 30 Mayıs 2010 - 14:43

Hani derler ya, aman bunu ben diedim sadece. Very Happy

" 1. Kaybedilir, 2. Kazanılmaz! " diye, aynen de öyle oldu. Manga'da 2. kazanmadı, gönlümün 1. onlar! Muhteşem bir performans, adam gene birincilik çocuksu bir yüze gitti. Taş çatlasa 15 yaşında olsa olsa köylü güzeli olabilecek bir Alman safına gitti ya... Herhalde seksiliğe de gitti birincilik.

Arkadaşlarım ; " Oğlum Lena'yı alıcan alıcan... " Anladınız siz onu... Very Happy

Birincilik için ; 20 yaşında, ela gözlü bir Türk kızı, Sarışın veya Kumral saçlı, jartiyerli, dolgun vücütlü, hafif balık etli karıyı çıkar. Norveç'iç rekoru kırılır abi!.. lol! lol!

Ama bana göre katılmak da gereksiz, kendimizi harab etmekteyiz sadece. Poltik oylar gidiyor tamamen. Türkiye-Azerbaycan, Yunanistan-Kıbrıs Rum Kesimi, Türkiye-Fransa, Türkiye-Almanya, Gürcistan-Azerbaycan vesaire. Bu tarz kardeşlikler var hep farkındaysanız.. O yüzden şarkıya göre değil, ülke çıkarına göre oylar veriliyor...

Türkiye belki reklam amaçlı giriyor diyeceksin ama, reklam başka yollarla da yapılır. TSL kalitesini yukarı çek, F1 pistine ilgiyi çekmesini bil, (Bugün de F1 yarışı var.), Olimpiyat al, EURO veya Dünya Kupasını al(Onu da zor alırız ya...), WWE ile ilişkilierini daha da sıklaştır, Boks'a yönel, Voleybol şampiyonası al vesaire.

Sonuç ; TÜRKİYE'nin katılarak kendini harab etmesini istemiyorum! TÜRKİYE'm, ben böyle yarışmalara katılma, çünkü klasın sarsılıyor.. Amele Yarışı = EUROVISION

Edit ; Helal be Manga!..Gene sarstınız orayı! Tebrikler çocuklar! Öyle politika kullanıldı ki, rağmen 2. olduk! Helal olsun maNga! MTV Başarısı " Tesadüf " diyenlere de kapak olmuştur sanırım!
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Paz 30 Mayıs 2010 - 15:07

Kesinlikle politik oylar veriliyor ki MaNga açık ara en iyi şarkıydı.Bunu Türk olduğum için demiyorum.Ama Lena güzel kız ki zaten oylarda güzelliğe gitti.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Salı 1 Haz. 2010 - 0:46

Çok geçti oldu yorum yazmak için ama bu konuda mesajların çok olmasını beklerdim.
Neyse Manga zaten yarı finalde 1. olan ülkeymiş. Bencede Almanya hak etmedi. Bunun içinde bir iş var. Geçen yılda bu yılda daha 10-15. oylamada 1. Belli oluyor. Geçen yıl ki güzeldi hak etti ama bu yıl kazanan Almanya açıkçası gerçekten o kadar güzel şarkılar arasında hak etmiyordu. Ama Helal Olsun Manga'ya o kadar şeyler içinde 2. oldu. Aslında 1. O olmalıydı.
Birde gerçekten şarkıya bakmıyorlar. Bazı ikili ülkeler birbirlerine 12 Puan veriyor bunun dışında geri kalan çoğunluk 1. Olan ülkeye veriyor. Birde Türkiye'ye verilen Fransa'nın 12 Puanıda bence şarkıyı beğendiklerinden değildi geçen Euro 2016 seçmelerinde Türkiye'nin Fransaya kızgınlığını önlemek içindi. Bunun dışında şarkıya bakılmıyordu bence.
Kullanıcı profilini gör
oq.uzJericho

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Salı 1 Haz. 2010 - 3:22

Alakası yok Manga berbattı bence nasıl 2. olduk anlamadım , bir tane Dr.Bilale benziyen vardı o bile daha iyidi .. Zaten dediğmiz gibi politik işliyor bunlar.. Metallcilerin parada gözü yoktur Very Happy Onun için hiç bir metall grubuda katılmaz , örneğin Judas Priest bir katılsala açık ara birinci ama bu işler politik işlediği için katılmıyolar Smile
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Salı 1 Haz. 2010 - 15:32

Lordi'yi unuttun mu ? Oda Metalların nerdeyse baba kişilerinden ama ne yaptı kazandı 1. Oldu.
Manga'da aynı Linkin Park gibi süper bir grup o yüzden işin içinde birşey olmasaydı kesin 1.'ydi. Böyle süper Linkin Park gibi Manga gibi gruplar zor bulunur.

Mor ve Ötesi ne yaptı Eurovizyonda 7. oldu. Athena 4. Oldu Kenan Doğulu 4. Oldu. Hadise 4 oldu.
Demekki Manga bunların hepsinden daha iyi olduğunu kanıtladı. Bir sebepde Manga'nın 2. olma sebebi Linkin Park'a benzemesi.
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Salı 1 Haz. 2010 - 16:00

oq.uzJericho demiş ki:
Alakası yok Manga berbattı bence nasıl 2. olduk anlamadım , bir tane Dr.Bilale benziyen vardı o bile daha iyidi .. Zaten dediğmiz gibi politik işliyor bunlar.. Metallcilerin parada gözü yoktur Very Happy Onun için hiç bir metall grubuda katılmaz , örneğin Judas Priest bir katılsala açık ara birinci ama bu işler politik işlediği için katılmıyolar Smile

Sana katılmıyorum.Nedeni ise şu; Bir kere bize verilen oylar politik açıdan oylar değildi,öyle olsa Ermenistan,Azerbaycan ve her zaman 12 veren Hollanda'nın 10 puan vermesinin nedeni ne ? Şarkımız güzeldi aslında,saydığım bu 3 ülkenin bize 12 puan vermemesinin nedeni Ermenistan-Azerbaycan ikilisinden kaynaklanıyor.Bize verilen oylar şarkının beğenilmesinden kaynaklandı.Eğer Hadise bu sene katılsaydı sonuncu olurduk.Çünkü Türkiye'ye hiç kimse politik açıdan bakıp vermedi puanı,biz yine iyi bir şekilde 2.olduk.

Ve bence seneye bizi;Gülşen,Hande Yener,Atiye Deniz veya Pinhani temsil etsin.
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Salı 1 Haz. 2010 - 22:42

maNga her halükarda birinciydi oradaki herkesten daha iyi bir şarkı ve Şov vardı Bosna'nın şarkı da iyiydi Romanya'nın da.
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Salı 1 Haz. 2010 - 22:49

Almanlarında kızı iyiydi ama Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Çarş. 2 Haz. 2010 - 0:13

Almanya'nın şarkısı berbattı. Azerbeycan, Romanya ve Türkiye ilk üçte olmalıydı bence.
Kullanıcı profilini gör
WWE Forever

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Çarş. 2 Haz. 2010 - 0:36

türkiye 3.değilmi zaten
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Çarş. 2 Haz. 2010 - 0:40

Türkiye 2. Oldu ya bu yıl.
Ben mesajımda ilk üçümü belirttim.
Yani bana göre şu şekilde olmalıydı.
1. Türkiye
2. Romanya
3. Azerbeycan.
Kullanıcı profilini gör
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Çarş. 2 Haz. 2010 - 2:25

Ya abi Almanya'nın oy almasının nedeni siyasi ilişkiler ve Lena'nın güzelliği Very Happy Şarkıları iğrençti tabii ki de biz 1. olmalıydık.Ayrıca Alexander Rybak'ın da ne kadar abaza olduğunu görmüş olduk.Lena'yı dudağının kenarından öptü ve maymun gibi zıpladı Very Happy
Kullanıcı profilini gör
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Çarş. 2 Haz. 2010 - 2:27

romanya süperdi
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: EUROVISION   Çarş. 2 Haz. 2010 - 18:16

Bizi seneye Ulvi temsil etsin.