TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İsrail'i Kınıyoruz!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 2:53

Arkadaşlar bu haberi bilmeyen yoktur herhalde.Dün sabah yakın bir saatte Filistin'e insani yardım taşıyan silahsız gemimiz şerefsiz İsrail'liler tarafından basıldı.Bazı kaynakler 10,bazıları ise 19 kişinin öldüğünü iddia eiyor.Ayrıca 30 yaralı var.

Biz burada inasni bir yardım yapıyoruz.Filistin'i sömürdükleri yetmiyormuş gibi ihtiyaçlarına da göz koydular.Ama bundan kolay kolay kurtulamayacaklar.

Ayrıca olayı küçümseyen arkadaşlar için söylüyorum,bu bir savaş nedenidir.Arkalarında ABD olmasa İsrail'in kökünü kuruturuz,alt tarafı 7 milyon nüfusu var.Ama ABD'nin verdiği destek sayesinde dünyaya kafa tutuyorlar.Ha bu arada,eğer ABD bu olaya karışır ve Obama İsrail'e yardım etmeye kalkarsa bu olay 3.Dünya Savaşı'na kadar gider.

Sadece şunu bil İsrail,başın çok büyük dertte.Bize,Osmanlı torunlarına bulaşmayacaktın.

Şu anda neredeyse Dünya'daki tüm İsrail siteleri bir hack tim tarafından hacklenmiş durumda,İsrail'in ana haber sitesi ve devlet sayfası dahil.

İran politikacıları bile yıkarız demiş.Biz niye İsrail'e yıkarız diyemiyoruz? Tayyibin bir yeri yemiyor da ondan.

Ben burada siyaset yapmıyorum,sadece milletimi savunuyorum.Ayrıca bunu sadece saldırılarda,şehit verdiğimiz zamanlarda değil her zaman yapmalıyız,biz Türk evlatlarıyız.

İsrail,emin ol yaptığının bedelini ödeyeceksin.Türkler daha ayakta.Ayrıca arkadaşlar size milenyumun en büyük katili Adolf Hitler'den birkaç alıntı yapmak istiyorum.

Kumandanlarından biri Adolf Hitler'e sorar :

"Türklere neden saldırmıyoruz???"

Bu ...soru üzerine Hitler :
...
"Türkler öyle bir millettir ki, eğer saldırırsak tamamını yok etmemiz gerekir... Yoksa 1 tane bile hayatta bırakırsak, yeni bir devlet kurar ve intikamını alır...

Arkadaşlar aşağıdaki yazıyı çok dikkatli okumanızı istiyorum,Dünya'nın en büyük katili bile aslında haksız değilmiş:

Bir Gün Gelecek, Öldürmediğim Her Yahudi İçin Bana Lanet Okuyacaksınız-Adolf Hitler

Bu yazıyı okuyunca bana kızan birkaç arkadaş olabilir.Ama her riski göze alıyorum,hatta rütbemi kaybetmeyi bile.Bu yazdıklarım,Türk toplumunun gerçekleridir.Ve eğer biz bu gerçekleri yansıtmaktan korkuyorsak,İsrail'den de korkuyoruz demektir.

Ve muhtaç insanların boş tabaklarına yolladığımız 2 dilim ekmeği mermi ile dolduran o. çocuğu İsrail;

Bil ki beklenen zaman gelecektir.
Kullanıcı profilini gör
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 6:36

Zaman Şimdidir Baybora,İster Onlar O Tabağı Doldurmamakla Hükümlensin İster Bize Saldırsın,Biz Onların İşine Öyle Bir Çomak Sokarızki,Anaları Ağlar,Ülke Dağılır Bizim Ülkemiz Onlarda 10,05 Kat Daha BüyükOnlarda Kim,İstanbul Bile Daha Büyükmüş.

Bu Nedenle Beyler İster Rütbemi Alın İsterseniz Banlayın Ama;
O O.Çocukları İsrail'lilere,Zavallı Filistin Halt Ne Bok Ettide Onlar Ona Saldırıyor.Acaba Tayyip ''One Minute...'' Yerine Türkçe Kullanarak ''Bıraksanıza O Canları'' Diyebilecek Mi?Hiç Sanmıyorum,Siyasetse Evet Siyaset Yapıyorum,Tayyip Kıçını Kaldırıp O Ülkeye Bir TeselliMesajı Bile Göndermez.O ÜlkeyeSaltanat Getirmek İsteyen Bir KOYU İslamcı.
Bir Gün Gelecek, Öldürmediğim Her Yahudi İçin Bana Lanet Okuyacaksınız-Adolf HitlerAdolf Hitler Sana Değil Onlara Okuyoruz Laneti,Teşekkürler Dünya'yı Bir Nevzede Olsa Temizlediğin İçin,Baybora O MerMi Dolu Tabaklara Yemeği Ulaştıracak Başka Yollar Olmalı Sadece Gemi Değil!Onlar Kullanılacak Ve Gönderilecek Başka Yolu Yok!
Ey İsrail ve O.Ç Askerleri
Sizin Faşizminize Son Vereceğiz.O Ülkeye Attığınız Mermileri TekerTeker Size Atıp Bizde ''Nedenimiz Var Diye Ortaya Birşeyler Atacağız.''
Kullanıcı profilini gör http://michellemccool.yetkinforum.com
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 14:50

HELAl olsun sana be '' ALL THE FUCK İSRAEL SOLDİERS '' israil allahtan korkun

benide banlamayın çok sinirliyim o yetim çoçukların babaları kahramanca şehit düştüler
bir gün gelir başbakanı istanbula israilin işallah suikast düzenleriz O.Ç ye
Kullanıcı profilini gör
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 16:16

Ahmedinejad ın soze bayıldım
Gerekirse İsraili haritadan sileriz Wink
Kullanıcı profilini gör
olamaz

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 16:47

valla zaten bu kuranda yazan bir şey israil lanetlenmiş 1 toplumdur=bu yazı gerçek kuranda yazıyor
bazenleri hitleri seviyorum haaa
hele şu 13.bilmem ne varya suikastçılar onlar yapmış bu p*içliği O.ç. bide y**şaklar gidip kutlama yapıyormuş gebertik filan diye
bide dış iişleri bakanı özür dilemiyecez demesi onun ecdadının S***ldiğine örenketir O.evlatları
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 17:59

İsrail Amerikaya Güveniyor Amerika Arkasında Olmasa Biraz Zor Bombalardı..
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 18:09

Dünyayı şuanda İsrail yönetiyor ne ABD'sinden bahsediyorsun.
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 18:14

Hayır Dünyayı ABD Yönetiyor İsrail ABDen Güç Alıyor..
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 18:17

Sen ilk önce benim imzamı kaldır Very Happy
Kullanıcı profilini gör
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 19:24

Bence dünyayı Rusya yonetiyor isterlerse dünyaya kafa tutarlar adamların tanklarının sayısı nufusularının sayısından fazla yani lutfen dünyayı İsrail yonetemz abartmayalım
Kullanıcı profilini gör
olamaz

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Çarş. 2 Haz. 2010 - 23:18

3,5milyon nüfüslu israil dünyayı ahıma yönetir cococoladan gelen para israile gidiyor abd den güç alıyor israil rusyanın tankı var ama nolmuşki bence ırak(artık yok ama olsa saddam dönemindeki gibi-iran-filistin-turkiye-hepsi bütün olsa dünyaya hakim olur ama diğer müslüman devletleri unutmayalım keşke hitler-saddam geri dönse el kaide ve başkanı osama bin ladin geri dönse ecdadı S***lir diğer ülkelerin

BİR GÜN HİTLERE DEMİŞLER NEDEN TÜRKLERE SALDIRMIYORUZ DEMİŞKİ
EĞER TÜRKLERE SALDIRIRSAK HEPSİNİ ÖLDÜRMEK ZORUNDA KALIRIZ
1 TANE BİLE KALSA ÇOĞALIR YENİ Bİ DEVLET KURAR VE İNTİKAMINI ALIR
Kullanıcı profilini gör
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Perş. 3 Haz. 2010 - 0:23

Hitler keşke gerçekten tüm yahudileri öldürseymiş.Ayrıca İsrail'in arkasında ABD olmasa sülalelerine kadar kuruturuz köklerini alt tarafı 7 milyon nüfusları var,bizimse 70 milyon.

Tayyibin söylediği tek söz ne?

-Sabrımızı zorlamayın.

Bu mudur? Ulan bizde zorlanacak sabır mı kalmış aptal herif.Zaten her gün en az 2 şehit veriyoruz,köpek PKK'lılardan sonra bir de İsrail çıktı başımıza.İnsanımız İsrail Elçiliğini sopalarla basıyor,sence bizde sabır kalmış mı?

Şunu da belirteyim ki İzmir'de bir eylem olursa anında gideceğim.
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Perş. 3 Haz. 2010 - 3:13

Pardon afedersiniz de neden her zama Tayyip ne yapabilir saldır desek taraflar şöyle olur:

İ**e Ülkeler:İsrail, ABD, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, İsveç, Finlandiya, Hırvatistan, Yunanistan, Bulagristan, Arnavtluk ve Avrupa ülkelerinin büyük çoğunluğu, Gürcistan, Şili, Arjantin,

Mert Ülkeler: Türkiye, Rusya, Suriye, Irak, İran, Filistin, Çin, Kazakistan azerbaycan ve diğer Türk devletleri, Makedonya, Belki düşük olasılık Ukrayna.

Biz bu müttefiklerle Müthiş bir yenilgi alırız işin biraz ötesini düşünün. Zaten Tayyib'in sabrı taşarsa Bak ne yapacak. Türkiye'nin de baskısıyla savaşı açar.

En son The X-Treme tarafından Perş. 3 Haz. 2010 - 22:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Perş. 3 Haz. 2010 - 3:51

Bence Almanyada bizimle olacaktır
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Perş. 3 Haz. 2010 - 16:14

Valla ben babama sordum,dünyayı İsrail yönetiyor diyor.Kesinlikle doğru.Evet nüfusları az,zaten garip olanda bu İsrail,bu nufüsla herkesi yönetiyor.
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Perş. 3 Haz. 2010 - 22:02

Ya kimi yönetiyor amerika bir şey diyor İsrail de dediğini yapıyor. Ne İsrail'i Amerika toplanıp tükürse boğulup gidecekler. Sanki Amerika İsrail'in istediğini yapıyor...
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İsrail'i Kınıyoruz!   Bugün 14:05

İsrail'i Kınıyoruz!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası