TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...   Çarş. 2 Haz. 2010 - 18:59

Şunu yazma hassiyatı duydum...

1- İsrail suçsuzdur! Evet efendim, suçsuzdur! Mert bir ülkedir! Sözünün de arkasındandır! Kendi vatandaşım açlıktan ölüyor! Arka sokakda aç, işsiz hatta evsiz olan değil de, ne hikmeste Gazze'yi görüyoruz. Yazıklar olsun bize... Haiti'nin de canı cehenneme! Filistin'in de! Acıyorum onlara tabi ki, ama benim için kendi ülkem ve dinimdeki mi önemli, yoksa tanımadığım bir adam mı? Karar sizin... Filistinliler de araptır, I. Dünya savaşında da bizi İngilizlere satan araplardı. Herşeyi tartın, sonra öyle suçlu bulun. Yoksa haliniz yaman, bu önyargı ile de hayatta çok tepeden uçruma düşersiniz...

2- Yardım sıranı iyi yapacaksın ;

" Kendi vatandaşın! " sadece buna yardım edeceksin. Bana kızanlara da soruyorum. " 17 Ağustos 1999 " Marmara, yüreğimizi paramparça eden olay. Hangi devlet bize yardım etti de biz onlara yardım ediyoruz... Acaba bu bize olsaydı, kim yardım ederdi?

3- Boykot falan yok!

Boykot falan etmeyin, çünkü markası yok ki adamların... Face'de ki resimler de kıçımla güldüm. Coca-Cola, Mc-Donadls = ABD, Burger King = İngiltere, Loreal = Fransa, Nokia = Finlandiya vesaire. Adamların markası yok, hisse misse de geldiği yok be kardeşim! ABD ve diğerleri, işi gücü yok onlara mı para yollayacaklar... Hiç sanmam...

Yani, " Mee " demeyen koyunu asan, elinde malı kalmaz, çürür gider. Suçluyu belirlemeden önce, her ihtimali düşünün ve empati yapın. Aşkta, futbolda, davalarda da böyledir bu. Smile
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...   Perş. 3 Haz. 2010 - 0:50

Esas ben senin bu yazına kıçımla gülerim.Depremde bize kimse yardım etmedi diyorsun Filistin çok mu zengindi? Ayrıca 1.Dünya Savaşı biteli yıllar oluyor öyle bakacak olursa bizim şu an Yunanistan'ı hala sövmemiz gerekiyor. Ayrıca yazılarına dikkat etmeni tavsiye ederim hiç doğru bulmuyorum ve ayrıca o köpeklere mert dediğin için seni de kınıyorum.
Kullanıcı profilini gör
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...   Perş. 3 Haz. 2010 - 0:52

Flood için özür

Anladın mı! Ayrıca o iki mankafalı dediğin kim ona göre bir cevap daha yazacağım.
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...   Perş. 3 Haz. 2010 - 2:39

Bak buraya adamım. O marka dediğin ** ülkeler Hepsi İsrail'e yardım ediyor neden İsrail onların köpeği de ondan. Neden İsrail'i boykot etmeyelim? Adamlar Uluslararası denize saldırıyor ve Araplar'ın bizi sattığını söylemişsin. Ne kadar önce oldu? Her neyse İsrail bizi resmen öldürüyor ve bbunlara Mert bir ülke diyorsun. Sözünün arkasındaymış resmen "Türkiye bize saldırdı!" dediler. Ulan dingil herif O gemide silah mı vardı ayrıca siz neden Gemiye çıkıyorsunuz da Adamlar size Bıçağı kaptığı gibi dalıyor herhalde Helikopterdeyken kuş lastiğiyle vuramayız ki onları. Ve bir şey daha bu yazıların çok benzerini bizim köydeki deli söyledi biliyor musun kafası çalışmayan insanlar arasında sokağa işeyen adam söyledi. Dedi ki " O'lar bizi Sattıydı biz olara yardım ediyrik has ettile bizimkilere" Tabi deli diye kimse bir şey demdedi kovdular onu oradan ben de senin onunla aynı seviyede olduğun için sana laf etmiyorum.
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...   Perş. 3 Haz. 2010 - 2:47

Ve Flood için özür.

Sen Koca bir devletsin bebek gibi "Sen bana yardım etmedin ben de etmeyeceğim" mi diyeceksin. Biz bunu bebekken yapardık tamam mı kafayı çalıştıralım. Eğer biz bir adım atmazsak iki ülke arası böyle gider ah ah.

"Şimdi bana kızıyorsunuz ama gelecekte de bana lanet okuyacaksınız. Ama Yahudi öldürdüğüm için değil Öldürmediğim her yahudi için ismimi lanetle anacaksınız" Adolf Hitler

Ah ah zamanında sabun yapıp köpürtecektin bunları ki bir daha bak bakayım ne yapabilirler?

Benim olduğum bir forumda milli duygularımın öne çıkmasına izin vermemelisin benzer şey Berk2le oldu ve Berk'le bir kısa süre çok nadir konuştuk banner konusuna kadar küsmüştüm onla ama sonradan barıştık. İmzamda da Gif'ten bunu anlayabilirsin İmzamdaki TEK giften...
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...   Perş. 3 Haz. 2010 - 16:24

Haa biz bide ''bokyot'' etmiyoruz,''boykot'' ediyoruz !!
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...   Bugün 20:14

İsrail'i neden bokyot ediyorusunuz? İki tane mankafalı...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fan neden kontağa bağlı olur?
» katkılı otogaz enjeksiyonlu araçlarda problem
» İSTANBUL'UN FETHİ,NEDENLERİ VE SONUÇLARI
» resimde kac tane yuz goruyorsunuz?