TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)   Ptsi 28 Haz. 2010 - 5:33

Türklerin yaptıgı en iyi oyun kuskusuz Crysis dir ama türk oyunları Crysis ve kotu bir oyun olan Pusu dadanda sınırlı degildir heleki kendini her seferinde kendini gelistirerek alanında rakip tanımayan bir oyunla geldi Mount&Blade Warband serinin bir onceki oyunlarına gore hikaye modundan cok multiplayer moduna yoneldi Warband cunku tek kisilik modda grafik dısında neredeyse hicbir degisiklik yok.Armagan ve İpek Yavuz cifti garip bir sey yapmıs olmaliki benki Gta 4,Assassin's Creed 2 gibi kopya koruma sistemli oyunlar oynamıs olan adam Warbandda ne yaparsa yapsın multiplayer oynayamadım yanlız degilimki oyuna girince en fazla 30 kisi buluyorum.
Capture the Flag, Team
Deathmatch, Deathmatch, Conquest, Battle, Fight and Destroy ve Siege gibi modlar varmıs Multiplayerda

Türkiye gibi bir yerde yani hic oyun satılmayan bir ulkede bile en cok satanlara girebilmistir cıktıgı ay.
Oyunun tek kisilik modunda ister kral adına calıs ister isyan cıkart ister yanlız kowboy ol yapacak sey cok 6 tane bilgiim devlet var bunlardan biri esmi mogol veya osmanli diyorlar dogrudur.Yeni oyunda kralın kızını kendine baglayıp kralla kanka filan olabiliyon.
Para biriktirip kendine daha fazla silah alabilirsin istersende kalkan,elbise,bot filan alabilirsin olmadı at al parayı nasıl biriktirecem diyoasan benim taktigimi kullan bir kervana saldır ondan cıkan yagmaları git bir sehirde sat bu kadar basit istersen gorev yap neyse bir kac ss verelim

Sidmi indirme linki
http://173.192.225.169/mb_warband_setup_1125.exe
Katkıda bulunmak istiyorsan satın al eger istemiyorsan crack yap ama crack sadece tek kisilik modda ise yarıyor ona gore
Yazı tamamen bana aittir ChaplakMan
Kullanıcı profilini gör
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)   Ptsi 28 Haz. 2010 - 6:09

Saol Ronay verdim.İki yıldır oynarım bunu çok güzel oyundur.Aslında ilk oyununda pek birşey yoktu,dandik görevler yapıyordun sadece ama hileleri güzeldi Very Happy Ama ben hala onu oynuyorum şimdi bunu oynarım artık.
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)   Ptsi 28 Haz. 2010 - 16:34

+rep veriyorum çok sağol uzun süre aradım linki.
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)   Ptsi 28 Haz. 2010 - 16:39

Oyun görüntüleri pek güzel değil ama o kadar yazmışsın +rep
Kullanıcı profilini gör
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)   Ptsi 28 Haz. 2010 - 18:09

Birsey degil kankalar oyunda sadece harita ve atlar iyi degil türkçe ve buyuk icerigi oyunun hatalarını kapatıyor
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)   Bugün 14:05

Mount&Blade Warband İnceleme(ChaplakMan farkıyla Oguz unkinede laf yok ama)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1299 için tüm patchler! Ko-Cuce Farkıyla (the c0smic)