TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

John Cena Makyaj Oyunu :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:54

Kanka ben sana anlatamıyorum.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 1:59

WWEManiac demiş ki:
Kanka ben sana anlatamıyorum.

Kanka, ben durumu anladım ama bu Push almak içinde sadece RAW yok Smackdown'da var. Ama şuda var kanka, Cena gerektiği zamanda kemeri bırakıyor. Az da olsa 2-3 ayda olsa ara sıra kemersizda oluyor. Kabul ediyorum Cena kemerde bazen fazla kaçıyor ama dediğin gibi olması için o güreşçiler Push alması için Triple Treat maçıda olabilir. Push almak artık WWE için bir çocuk oyuncağı oldu. Sheamus. Bir Battle Royal maçına çıkıyor 1 PPV'de Cena'yı yeniyor işte main-eventer oldu. Jack Swagger, MITB'yi alıyor işte main-eventer oldu. Yani, Cena'nın kişilerinin önünü kapatması zor birşey.
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 14:23

Heart Break Legend demiş ki:
dilara32 demiş ki:
Ya ne istiyorlar şu adamdan Evil or Very Mad

Diğerlerini bilmem ama ben şahsen onun WWE'den gitmesini istiyorum Very Happy Very Happy

Yok kanka ben gitmesin sürünsün istiyorum ve oluyorda şu aralar zaten bkz:Nexus ve Sheamus

MR. WM çok sağol kanka repi hakettin hiç makyaj oyunu oynamazdım sayende ilk olacak Very Happy hayalimdeki oyun bu Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 15:36

xUndertakerx demiş ki:
WWEManiac demiş ki:
İşte,tam yerine bastın.Sorun Cena.Cena olsa bu feudda mutlaka Evan olmazdı yada Ezekiel.

Ama Edge veya başka biri olsa.Bu olurdu.

Cena,olunca WWE yöneticileri Cena'yı kemersiz bırakmaz.

Kanka nasıl olmaz. Sheamus, Cena'dan kemeri aldıktan sonra, bir sonraki PPV'de Cena, WWE Title için maç yaptı mı ?

E kanka bir kere de yapmayıversin geçen sene Orton ile yaptığı kemer maçlarının hesabı yok Very Happy
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 15:41

Aynen kanka dam her ppv kemer maçına mı çıakcak Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 16:52

Heart Break Legend demiş ki:
xUndertakerx demiş ki:
WWEManiac demiş ki:
İşte,tam yerine bastın.Sorun Cena.Cena olsa bu feudda mutlaka Evan olmazdı yada Ezekiel.

Ama Edge veya başka biri olsa.Bu olurdu.

Cena,olunca WWE yöneticileri Cena'yı kemersiz bırakmaz.

Kanka nasıl olmaz. Sheamus, Cena'dan kemeri aldıktan sonra, bir sonraki PPV'de Cena, WWE Title için maç yaptı mı ?

E kanka bir kere de yapmayıversin geçen sene Orton ile yaptığı kemer maçlarının hesabı yok Very Happy

Tamam kanka. Diyorum işte, çıktığı zaman adama kızıyorsunuz. Yani demek istediğim adam kemersiz PPV'yede çıkıyor. Adam artık yılın 12 ayınıda kemerle mi geçiriyor. Öyle bir düşünce oluşmuş sanki.
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 16:59

10 Ayını kemerle geçiyor yada en azından kemer maçına çıkıyor.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 17:12

WWEManiac demiş ki:
10 Ayını kemerle geçiyor yada en azından kemer maçına çıkıyor.

Kime, zararı var. İki kişi Push alacaksa Cena'da olur. Triple Treat maçı olur. 5 kişi olacaksa 6-Man maç olur. Yani, sadece Cena değilki ! The Miz'de böyle bir durumda adam ne kadar süredir U.S. sahibi sadece 1-2 ay U.S.'siz geçirdi o kadar. Adam HiaC'tan bir sonraki haftada kemeri aldı. Yani, insan sıkıldı. Biraz da kemersiz kalsın değilmi(Cena'ya denildiği gibi)Hadi, şimdi Miz'in U.S.'i var. Üzerine birde MITB, onca, kemersiz adam varken Miz'e vermek doğru mu ?
Yani, Cena'ya kızılıyorsa The Miz'e kızılsın lütfen. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 17:27

Miz,şunu şurasında 9 aydır dediğin gibi.
Cena 8 yıldır Very Happy Debutunu yaptığı günden beri. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 17:34

WWEManiac demiş ki:
Miz,şunu şurasında 9 aydır dediğin gibi.
Cena 8 yıldır Very Happy Debutunu yaptığı günden beri. Very Happy

Kanka, 8 yılın bütün gününde mi Cena şampiyon du ? Kanka, diyorum işte zamanı gelince Cena, kemersiz duruyor. Şimdiki gibi. Miz, zaten daha önceki güreş hayatında da Dirt Sheet ile uzun süre Tag Team kemerini tutmuştu. Tamam, Cena daha fazla kemer, tuttu ama Cena daha tecrübeli. Ve adamda kahraman yapısı var. Ve kanka, 8 Yılın bütün günlerinde hep mi böyleydi Cena. 2005'den sonra böyle oldu. 2 Kere kemeri gereğinden fazla tuttu. Onlarda hak veriyorum ama WWE'de para kazanmak için yapıyordu bunu biliyorsunuz zaten. Yani daha önce böyle bir olay yaşadı diye şimdi mid-carder olması gerekmiyor. Yani, sizin istediğiniz Cena'nın mid-carde olması. Ama nasıl olabilir. Orton yada Triple H oldu mu ? Zamanı geldiğinde mid-carderlarla uğraştılar ama yinede main-eventerdı. Cena'da az daha olsa 1 aylığına bir mid-carderla uğraştı. Yani, adamın main-eventer olmasında ne kötülük var.
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 18:15

Yok birde hergün şampiyon olsaydı evet olmadı bunu mu kutlayalım kanka bana Cena kadar kemer maçına çıkan birini daha göster desem gösteremezsin ne Y2J, ne Edge, ne Undertaker, ne HHH, ne Randy hiç biri bu kadar kemer maçına çıkmıyor yılda al sana listesi:

2005:Wrestlemania 21'de kemeri aldı yıl sonuna kada korudu yani senenin başındaki 3 ppv hariç tüm ppvlerde kemer maçındaydı.5 ppv çünkü o zamanlar RAW ve SD ppvleri ayrıydı.

2006:13 ppvnin hepsinde de kemer maçındaydı.13

2007:Unforgiven'a kadar hep kemer maçındaydı.Sonra sakatlandığı için kemeri bıraktı.Unforgiven dediğim yani Ekim ayı.10 ppv yani

2008:Sakatlıktan döndü döner dönmez Royal Rumble'ı kazandı.No Way Out, WM24, Backlash'de hep kemer maçındaydı.Sonraki 3 ppvde JBL ile karşılaştı 2 maçını kazandı birin kaybetti.SOnra Batista ile SummerSlam'de karşılaştı.Aynı 2007'de olduğu gibi yine sakatlandı.Bu kez Baitsta tarafından Twisted Evil döndüğünde kemeri aldı yılın son 2 ppvsinde yine kemer maçında vardı.5 ppv yani

2009:Royal Rumble, EC, WM, Backlash kemer maçındaydı sonra 3 ppv ara verdi sonra yine yıl sonuna kadar kemer mücadelesi 11 ppv

2010:EC, WM, ER, OTL, F4W, MITB olmak üzere6 ppvde yer aldı.Şimi sayalım:

5+13+10+5+11+6=50 yani bu John Cena denen adam son 5 senede 50 kez ppvlerde ana kemer maçına çımış haftalık şovlarda da VAR ONLARI SYAMIYORUM BAŞKA KİM wwe TARİHİNDE BU KADAR KEMER MAÇINA ÇIKMIŞTIR ÇIKMIŞSA DA 10 YILDA FALAN 5 SENEDE 50 PPVDE ANA KEMER MÜCADELESİ DAHA NE OLSUN Kİ?
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 18:41

2005 ve 2006 yılının açıklamasını zaten herkez yaptı. Cena olmasaydo SHOP'tan o kadar gelir nasıl gelecekti.

Ve şunu açıklayayım 2005 ve 2006'ı yıllarına birşey demiyorum mesajımı okuduysanız orada hak verdiğimi söylemiştim. Burada bir haksızlık olduğunu biliyorum para için. Ama zaten, haksızlıkta bir kötü davranıştır. Burada, kötülüğü seven arkadaşlarda var. Very Happy Very Happy Neyse, şunu söyleyeceğim 2005 ve 2006 yılı PG dönemi değildi. Bebeler, Cenacı deniliyor ama o yıl PG dönemi değildi. Ama yinede Shoptan kazanıyordu.(Yani hep küçük hayranları yok Cena'nın.)

Ve, birde olay, kemer maçına çıkmak mı ? Kozlov'da çıktı ne oldu adam şimdi jobber. Olay kemer maçı değil reyting almak. Very Happy Cena'da WWE'de en fazla reyting alan kişi. Ve herşeyin olduğu gibi WWE'ninde bir kahramanı olması gerekir. John Cena'da WWE'nin kahramanı, Wrestlemania'larda da kazanmasını sebebi bu. Tamam, kemer almayıpta kemer maçına çıkmaksa olay. Bunu herkes yapar. Yoshi Tatsu'dan JTG'ye kadar bir insan aniden Push alabilir. Cena'nın burada bir hatası yok. Kemer maçına çıkmak mı olay ? Şimdi Triple H, kemer maçına çıkmıyordu sizce Triple H, mid-carder mıydı ? Orton, kemer maçına çıkmıyordu mid-cardermıydı. Hayır. Yani, kemer maçına çıkıyor ne oluyor.

Kemer maçına çıkması ne sorun çıkarıyor ?
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 18:56

Sı-kı-yor
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 19:10

THE_ALONE_WWE_CHAMP demiş ki:
Sı-kı-yor

Kanka, o ne öyle. Küfür edermiş gibi ayırdın. Very Happy Kanka, ara sıra, sıktığı zaman kemer feud'unda alıyorlar zaten Cena'yı. Mesela şuan kemer feud2unda değil kahramanlık feudunda. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 19:12

Allah'a şükür değil ha! Very Happy teşekkür e-maili atacağım Cena'ya sağolsun kemer feudunda değil kanak birde olmasın bir zahmet yani geçen seneki Night Of Champions'dan beri kesintisiz oalrak ana kemer feudundaydı Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 19:15

Allah'a şükür değil ha! Very Happy teşekkür e-maili atacağım Cena'ya sağolsun kemer feudunda değil kanak birde olmasın bir zahmet yani geçen seneki Night Of Champions'dan beri kesintisiz oalrak ana kemer feudundaydı Very Happy

O nu diyorum ya. Olmadığı zaman olmuyor diye. Sıktığı zaman işte kemeri alıyorlar onu diyorum. Almasınlar demiyorum. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 19:19

Kanka tamada öyle bir diyorsunki yani sıkmasa 12 ay kemer feudna girsin Very Happy
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Paz 8 Ağus. 2010 - 1:38

Cena,yılda ortalama 10 defa ana kemer için PPV'ye çıkıyorsa.Nerden baksan Brandlarda filan.Senede 6-7 defa kemer alıp kaybediyor.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Paz 8 Ağus. 2010 - 1:55

WWEManiac demiş ki:
Cena,yılda ortalama 10 defa ana kemer için PPV'ye çıkıyorsa.Nerden baksan Brandlarda filan.Senede 6-7 defa kemer alıp kaybediyor.

İyi kanka. John Cena kemer maçını çıkıyor sanki kaybetmiyor. 2009 yılında. No Way Out'ta WHC'yi kaybetti. Backlash'ta WHC'yi kaybetti. NoH'ta kemersizken WWE title'ı alamadı. Hell in a Cell'de WWE title'ı kaybetti. TLC'de WWE Title'ı kaybetti. Kanka, şimdi kemer maçına çıkıyorda kaybetmiyor mu John Cena kazandığıda var kaybettiğide var. Yani, PPV'de kemer maçına çıkmayı öyle bir anlatıyorsunuzda adam sanki o PPV'de kemeri kesinlikle alıyor. Very Happy

Neyse kanka artık uzatmayalım. Zaten, benim derdim, Cena'nın başarılarını savunmak değil dalga geçildiği zaman tadında bırakmaz. Aşırı derece adamla fazla dalga geçmemek. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Paz 8 Ağus. 2010 - 2:14

Kanka Onur ben 6 aydır buradayım 2 ayı sayma okul için tatildeydim yani biz senle aydır John Cena'yı tartışıyoruz ne benm ne de senin Cena hakkında fikirleri değişmedi.Dahada değişmez kanka bence Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Paz 8 Ağus. 2010 - 2:16

Kanka Onur ben 6 aydır buradayım 2 ayı sayma okul için tatildeydim yani biz senle aydır John Cena'yı tartışıyoruz ne benm ne de senin Cena hakkında fikirleri değişmedi.Dahada değişmez kanka bence Very Happy

Tamam kanka fikir değiştirmeye çalışmıyorum. Demek istediğim şu John Cena ile dalga geçme işi gerçektende abartılmadı mı ? Forumda en çok hangi güreşçi ile dalga geçiliyor diye sorsalar John Cena olur. Hani, kanka dalga geçmeyin demiyorumda çok fazla dalga geçmeyin diyorum kanka.
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Paz 8 Ağus. 2010 - 2:30

Evette Ahmet Randy Orton'ı sevmezçNehmet Edge'i sevmez ama bizde herkesin ortak sevmediği tek adam Cea yani o yüzden.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Paz 8 Ağus. 2010 - 2:33

Evette Ahmet Randy Orton'ı sevmezçNehmet Edge'i sevmez ama bizde herkesin ortak sevmediği tek adam Cea yani o yüzden.
Herkes değilde çoğunluk sevmiyor sevenlerde var tabii. http://wwewrestling.7forum.net/wwe-favorileriniz-f23/john-cena-yy-seviyormusunuz-t2892.htm
Kullanıcı profilini gör
safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Paz 8 Ağus. 2010 - 4:04

ama oyun harbiden guzeldi
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: John Cena Makyaj Oyunu :)   Bugün 20:15

John Cena Makyaj Oyunu :)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-