TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 18:19

Download
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 18:23

İşte her şey o gün başladı...Yıllarıdr bu adam RAW'da deli gibi kemer kazanıyor.Düşünmesi bile korkunç.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 18:31

Şampiyon burada. Very Happy Very Happy

Ne denilirse densin. Adam işini düzgün yapıyor. Eğer yapmasaydı WWE, bu kadar fazla reyting alamazdı.

Adam, WWE'de doğruluğu gösteren kişi ne denebilirki.
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 18:55

Hah işte derdimiz o kanka Amerikan Güreşi nde biraz dirtylik olacak, kan olacak, sertlik olacak ki zevkli olsun Cena ise askere giderken yolunu kaybedip WWE'ye gelmiş gibi bir tavrı var
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 19:12

THE_ALONE_WWE_CHAMP demiş ki:
Hah işte derdimiz o kanka Amerikan Güreşi nde biraz dirtylik olacak, kan olacak, sertlik olacak ki zevkli olsun Cena ise askere giderken yolunu kaybedip WWE'ye gelmiş gibi bir tavrı var

Kanka, onu isteyen ROH izler valla. Very Happy Very Happy

Cena'nın sert olduğu maçlar var. JBL vs Cena - I Quit maç. Yada kanka Cena vs Orton - I Quit maç sence nasıl geçti ?
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 19:13

Evet kanka sert olduğu maçlarda var ama adamın hayat felsefesi öyle
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   C.tesi 7 Ağus. 2010 - 19:21

Kanka, bende iyiliği seviyorum ve WWE'de iyiliği temsil eden Cena olduğu için seviyorum. Yoksa kemer falan umrumda değil. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 1:35

Cena,kendine baksın ve rakiplerine ''You Can F*ck Me'' desin. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 1:39

WWEManiac demiş ki:
Cena,kendine baksın ve rakiplerine ''You Can F*ck Me'' desin. Very Happy

I can beat you.

Yada, You Can't Beat Me. De desin değil mi ? Benimde öyle yazamayacağımı biliyorsun değil mi kanka ? Bende böyle diyebiliyorum. Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 2:11

Kankalar Beat ne demek Batista promosunda diyordu çok fazla ya birdeBotan mesajın varya onu bir an Onur yazdı sandım nasıl sevindim ama sonra anladım neyse soruma cevap yok mu Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 2:13

THE_ALONE_WWE_CHAMP demiş ki:
Kankalar Beat ne demek Batista promosunda diyordu çok fazla ya birdeBotan mesajın varya onu bir an Onur yazdı sandım nasıl sevindim ama sonra anladım neyse soruma cevap yok mu Very Happy

Beat kanka. Dövmek demek. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 5:17

İşte WWE'nin kazıklandığı gece...İşte düzgün WWE kemerinin yerine Cena'nın oyuncaktan farkı olmayan kemeri getireceğinin sinyalleri.İşte Cena sucks seslerinin hazırlanışı Very Happy Bir de alakasız ama şu Cena'nın asker künyesi takmasına sinir oluyorum.Sanki askerliğinde bir b.k yapmış da.O kolyeyi hakeden askerler takar,gereğinden fazla değer verilen bir STF ile maç kazanan ve komik olduğunu sanan güreşçiler için değil.Onur kankam kızma lütfen.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 17:56

Kanka, kızmıyorum. Çünkü, o gün Batista'da aynı şekilde bir ana kemer kazandı. Biliyorum hep kızıyorsunuz Cena'ya ama hepsi Cena'nın suçu değil. Şimdi, o gün kemeri Batista'da kazanmıştı. Ve ikiside Ocak ayına kadar kemeri tuttu. Benim düşüncem bunu halaa söylüyorum. Bence, bu ikisine bilerek kemer verdiler. Hangisi daha fazla reyting alırsa tutulursa, o kahraman olacaktı bu sürede Cena'yı seçti seyirciler. Ve Cena bugünlere geldi. Yani bütün suç Cena'da değil seyircilerde var. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 18:48

Kanka bu konuya değinmen güzel.Kanka evet bu dediğini anlamak çok zor değil aslında Cena'yı seçmediler.2007'ye kadar Batista ve Cena'nın dokunulmazlığı vardı, ikiside açık ara en iyi güreşçiydi taki Batisa vs Undertaker ile HBK vs Cena maçına kadar.Sonra ilerleyen zamanda Batista Smackdown'un ana kemer manyağı, Cena ise RAW'un ana kemer manyağı kalıbı oluştu ncak 2008'de WWE WM24'e Orton ve Edge'i şampiyon götürdü daha sonra ise kemer Undertaker ve Triple H'e gitti.Yani 2008 senesinde bu iki güreşçi biraz arka plana atılmıştı .Sonra SummerSlam'de karılaştılar bu maçı kazanan Batista oluyordu ve Cena'yı biraz daha geriye atıyordu.Yinede senenin sonuna doğru ikiside 1 kez World Heavyweight Title sahibi oldu.Sonra Batista 2009 sonunda sakatlandı.Cena bu sürede ana kemer kazanarak biraz daha öne geçti.Sonra Batista return yaptı ve tekrar ana kemeri kazandı ancak yine sakatlandı buda yine Cena'nın biraz dah önce çıkmasına neden oldu.Sonra 2010'da bu iki güreşçi çarpıştı ve Cena galip çıktı.Batista WWE'den ayrıldı.

Ayaküstü yazdım ama makale gibi oldu, beğenenler rep vereblir Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 19:35

Kanka, +Rep verdim. Bunu daha önce 3 Kez yazmıştım ama kimse görmemişti galiba.

Dediğim gibi orada Cena, yerine belki Batista'da olabilirdi. Ama Seyirciler, Cena'yı seçti. Shop'tan anlaşılacağı gibi belki Batista da olabilirdi Cena yerine şuan. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 20:57

Kanka işte Batista biraz yaşı ilerlediği için vücudundan doalyı eğer Batista güreşe daha erken başlasaydı vücudu biraz daha güreşmesini sağlardı.Şanssızlık sayılır
Kullanıcı profilini gör
dilara32

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 8 Ağus. 2010 - 23:06

İşte adamım ya Very Happy..Kim ne derse desin bayılıyorum adama ya I love you
Kullanıcı profilini gör
xReyMysteriox

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Ptsi 9 Ağus. 2010 - 2:36

Evet iyi bir başarı.
Kullanıcı profilini gör
Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 12 Eyl. 2010 - 18:07

Adama neden bu kadar düşmansın ßaybora ? Askerlik künyesini benim babamda boynundan çıkarmıyodu ama başkan olunca mecburen çıkardı Very Happy Ve adam işini cidden iyi yapıyo Wink
Kullanıcı profilini gör http://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 12 Eyl. 2010 - 18:23

Very Happy Ne Başkanı Oldu?Devlet Başkanı Mı Senin Baban Kılıçdaroğlu Mu?
Kullanıcı profilini gör http://michellemccool.yetkinforum.com
Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 12 Eyl. 2010 - 18:29

Lan allah korusun Kılıçdaroğlunun kızı olucağıma hiç olmıyım daha iyi Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 12 Eyl. 2010 - 18:35

Very Happy Nie Ki?
Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 12 Eyl. 2010 - 18:37

Anlatcam siyaset yapıo dicekler Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 12 Eyl. 2010 - 18:38

Very Happy AKP Hükümetine ''HAYIR''
Michelle McCool

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Paz 12 Eyl. 2010 - 18:44

Ya bu parti meselesi değil ANAYASA ama bugün bitiyo herşey Wink
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL   Bugün 12:45

İşte John Cena'nın ilk WWE Champion'u olduğu maç John Cena vs JBL
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» john cena nın hayatı
» WWE EŞYALAR
» Finishers , Submissons ...
» SHOW DEĞİLDİR....!
» Usagi yani Ay Savaşçısı