TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.


WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Smackdown Örnek Yayını

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Justin Gabriel

avatar

Mesaj Sayısı : 101
Kayıt tarihi : 20/10/09

MesajKonu: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 0:26Todd Grisham: Evet sevgili seyirciler bir Cuma akşamı SmackDown'ında daha birlikteyiz. bu akşam bir birinden güzel karşılaşmalar olacak...

O anda "Dashing" Cody Rhodes'ın müziği duyulur ve Todd'un konuşması yarıda kesilir.Cody, üstünde ceketi ve elinde mikrofonu ile hava atarak ringe gelir. Ringe girer ve köşeye çıkarak ve ayaklarını iplere uzatarak Todd'a hitaben konuşurCody Rhodes: Todd, üzgünüm dostum konuşmanı böldüm ama senin o sıkıcı konuşmandan herkes bıkmıştı. Lütfen bir daha ki hafta değişik bir şeyler söyle.

Oradan atlayarak ine ve ringin ortasına gelip daireler çizmeye başlar. Sonra kafasını kaldırıp seyircilere sırıtır ve yine konuşmaya başlar.

Cody Rhodes: Eminim neden burada olduğumu merak ediyorsunuzdur. Fazla merak etmenize gerek yok çünkü lafı uzatmayacağım. Buraya Kofi denen tipsiz, kara adamdan International kemerini almaya geldim. Teddy, buraya gel ve Kofi Kingstone ile benim yani "Dashing" Cody Rhodes'ın arasında bir maç ayarla. Sende biliyorsun ki bu maçı hak ediyorum! Ve ben hak ettikleri...

Bu sefer Cody'nin sözü yarıda kesilir çünkü Drew McIntyre'ın entrancesi başlamıştır.Drew, takım elbisesi ile ringe doğru gelmektedir. Bir elinde mikrofon bulunmaktadır. Ringe sakin bir tavırla ilerler ve ringe girer. Mikrofonu kaldırıp yüzünü Cody'ye çevirir.Drew McIntyre: Cody... Cody... Cody... Senin o kemeri almak için çok çalışman lazım! Ama çok çalışsanda nafile. Çünkü, ben buradayım ve o kemer ben burada oldukça başka kimsenin olamaz beni anladın mı Cody RHODES??

Drew, bir anda sinirle dolmuştur ve her an Cody'ye hamle yapıp onu dövecekmiş gibi duruyordur. Cody ise Drew'un tersine oldukça sakindir. Adeta onu sinir etmek için pis pis sırıtıyordur. Daha sonra yüz ifadesi katı bir hale getirerek Drew'un üstüne yürümeye başlar.

Cody Rhodes: Drew... Sen kendini çok önemli bir şey zanlediyorsun ama değilsin! Sadece patron yalakası bir pisliksin! Ama madem sen burdayken kemeri alamıyacağım seni buradan yok ede...

Derken Drew'un kafasına bir mikrofon iner ve Cody ile yumruklaşmaya başlarlar. Cody, onu yere düşürüp üstüne çıkar ve suratını yumruklamaya başlar ama Drew bunu kendi lehine çevirir. Cody onu üstünden atarak kalkar ve onu köşeye fırlatıp orada dövmeye başlar.

Todd Grisham: Aman Tanrım! Ringte olaylar büyüyor. İki güreşçi bir birine girdi ve ayıran kimse yok!

O anda Genel Müdür Teddy Long'un müziği çalar ve iki güreşçide kavga etmeyi bırakmazlarTeddy bu arada müziği ile birlikte ringe gelir ve köşede Drew'u sıkıştırmış Cody'nin omzundan tutar. Cody hırsla ona döner ve üstüne yürür. Teddy bir kaç adım geri atar ama daha sonra gerilemez ve Cody'nin karşısında durur. Bu arada arkadan saldırmaya hazırlanan Drew'a seslenir

Teddy Long: Dur Drew!

Drew ile Cody'nin ortasına geçip konuşmasına devam eder.

Teddy Long: İkinizde oldukça güçlü ve iyi güreşçilersiniz. Ve eminim kemeri hak ediyorsunuzdur. Ama takdir edersinizki bunu anlamanın tek bir yolu var. Bire bir maç! Bu akşam bu sahada gerçekleşecek bire bir maç!

Drew ile Cody bir birlerine öldüresiye sinirle bakıyorlardır. Bu arada seyirciler çılgına dönmüşlerdir. Devamlı alkışlıyor ve ıslıklıyorlardır. Teddy Long halinden memnunca sırıtıyordur ve bu arada reklamlara gidiliyordur.Reklamlardan dönüldüğünde Tony Chimel ring arkasında Kofi Kingstone ile röportaj yapmaktadır.

Tony Chimel: Kofi, bu akşam başlar başlamaz senin kemerin için Drew ve Cody birbirine girdi. Sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

Kofi Kingstone: Onlar birbirlerini ezmekten ve kemeri almaktan bahsediyorlar ama bu o kadar kolay değil. Çünkü, kim kazanırsa kazansın karşıma gelince bana yenilecek!

Tony Chimel: Peki, sence bu maçtan kim galibeyetle ayrılır?

Kofi Kingstone: Bence iki güreşçide iyi fakat Drew her zamanki hile karlığı ile bu maçı kazanacak!

Tony Chimel: Son bir soru. Drew kazanırsa ve senin karşına gelirse şansı ne kadar?

Kofi Kingstone: Deminde söyledim Tony ikisinin de karşımda şansı %0!

Tony Chimel: Teşekkürler Kofi!

Todd Grisham: Ve gecenin ilk maçı için bütün seyirciler heyecanla bekliyordur. Ve gecenin ilk maçı JTG ve Chavo Guerrero arasında olucak. Ve işte girişte JTG gözüktüTony Chimel: New York, Harlem'den 185 boyu ve 107 kilosu ile J-T-G!!!!!!

Seyirciler JTG'yi devamlı alkışlıyorlardır. JTG'de onları selamlayarak geliyordur. Ardından da Chova geliyordur.Tony Chimel: Texas, El Paso'dan 175 boyu ve 98 kilosu ile Chavoooo Guerrerooo!!!!

Seyirciler Chavo'yu ıslıklar ve yuhalarlar. Ama Chova'nun umrunda gibi gözükmüyordur.

Todd Grisham: İki güreşçide yerlerini aldı birazdan dövüş başlayacak. Matt, senin bu maç ile ilgili görüşlerin neler?

Matt Striker: Todd, bence bu maçı JTG kazanır. Gerçekten çok iyi bir güreşçi!

Bu arada hakem maçı başlatmıştır. İki dövüşçüde ilk önce birbirlerini tartarak başlamışlardır. Henüz üstünlük kurabilen yoktur. JTG, şimdi Chavo'nun kafasından yakalar ama Chavo onu iplere götürüp ırish whip'e gönderir. Dönerken Rolling wheel kick vurarak maçtaki üstünlüğü eline almıştır. Şimdi Chavo, JTG'yi yerden kaldırarak yumruklamaya ve dirsek darbeleri vurmaya başlar. JTG bir türlü toparlanamıyordur. Chavo'dan arka arkaya European uppercut'lar gelmeye başlar. JTG yorgun düşmüş ve kendini köşede bulmuştur. Chavo ise güç gösterisi yaparak JTG'ye doğru koşmaya başlar fakat JTG oradan çekilir ve Chavo kafasını köşeye çarpar. Onu alıp iplere doğru yumruklamaya başlar. İplere götürünce ırısh whip'e gönderir. GElirken üstünden atlar ve tekrar geldiğindede Dropkick çakar. Hemen tuş denemek ister fakat 1 de Chavo ayaklanır. JTG onun kafasından tutarak kaldırır ve yumruklamaya başlar. Daha sonra üzerine clotshline ile gider fakat Chavo altından geçer ve JTG iplerden Chova'Ya doğru koşar ama kafasına yine Rolling wheel kick yer. Chavo onu kaldırarak Three Amigos (3 kere Suplex) yapmak ister. İlk ikisi başarılıdır ama üçüncüde JTG suplex'e izin vermez ve JTG, Chavo'ya suplex yapar. Ve köşeye çıkar Chova kalkıncada Diving leg lariat yapar. Daha sonra taunt yapmaya başlar. Chavo köşeye gitmiş orada dinleniyordur. JTG ona doğru koşar ve köşeye zıplayıp Mug Shot yapar. Ve yine tauntun ardından Chavo kalkınca Da Shout Out yapar ve tuşa gider. 1-2-3 TUŞ!!!

Todd Grisham: JTG maçı kazanıyor! Çok güzel bir maçtı.

Matt Striker: Tam tahmin ettiğim gibi JTG bu maçı hakkıyla kazanmayı bildi. Bazı yerlerde zorlansada toparlandı ve gerçekten güzel bir dövüş sergiledi!

Todd Grisham: Reklamlardan sonra tekrar karşınızdayız.Todd Grisham: Evet sayın seyirciler tekrar hoşgeldiniz. NE dersin Matt, şu ana kadar oldukça güzel bir Smacdown izledik değil mi?

Matt Striker: Sana katılıyorum Todd. Oldukça güzel bir bölüm izledik ve izlemeye devam ediyoruz.

Todd Grisham: Gecenin 2. maçı Kane ve CM Punk arasında olucak. Gerçekten müthiş bir karşılaşma bizleri bekliyor.

Entrance'de Kane'in müziği çalar ve Titantron'U oynamaya başlarTony Chimel: Knoxville, Tennessee'den 213 boyu ve 147 kilosu ile Big Red Monster Kaneeee!!!

Kane yine kaskatı yüz ifadesi ile ringe doğru ilerlemektedir. Seyircilerdende büyük destek alıyordur. Kane ringe girip köşeden alevleri çıkartır ve CM Punk'ın müziği duyulur.Tony Chimel: Chicago, Illinois'dan 191 boyu ve 102 kilosu ile C-M Punkkk!
Cm Punk, her zamanki gibi S.E.S üyeleri ile gelirDaha sonra ringe girip köşeden seyirciyi selamlarVe iki güreşçide yerini alınca maç başlar. Maç ilk önce lock up ile başlar. Kane onu alıp köşeye gönderir ve orada sıkıştırır. Hakem saymaya başlar 1-2-3-4 Kane bırakıp geri çekilirken Punk'tan karnına sert bir tekme yer. Daha sonra Punk bacağına çalışır vura vura onu ortaya kadar getirmiştir ve şimdi iplerden yaylanarak

Kane'e doğru koşar ve bir Closthline geçirir ama Kane devrilmez. Diğer iplerden yaylanır ve bir closthline daha geçirir ama yine devrilmez yine iplerden yaylanıp closthline geçirmek ister fakat bu sefer o Punk'a closthline geçirir

Kane, hemen tuş dener ama Punk 1 de kalkar. Kane onu kaldırıp yumruklamaya başlar. Üst üste Uppercut vurmaya başlar ve onu köşye götürür. Daha sonra gerilir ve Corner Closthline yapar. Punk boğazını tuturak yerde kıvranıyordur. Kane onu kaldırır ama Punk bir anda kendine gelir ve onuyumruklayarak iplere götürür.

Kane'i ırısh whipe göndermek ister ama Kane karşı koyar ve o punk'ı gönderir. Punk'a closthline vurmak ister ama Punk kolunun altından geçip arkadan doğru bacağına omuz darbesi vurar ve Kane'i yere düşürür. Yerdede Kane'in bacağına vurmaya başlar

Kane bacağını tutarak bağrıyordur. Kane yuvarlaranarak ring dışına çıkar ve orada kendine gelmeye çalışır. Tam ringe dönücekken Punk iplerden yaylanarak onun üstüne uçar

Şimdi ikiside dışarıda yerdedir. Hakemde saymaya başlar 1...2...3...4...5... derken Punk hemen içeri girer ama Kane hala dışarıdadır. 6...7... ve Kane'de şimdi içeridedir. Punk onun üzerine doğru koşar ama bir Uppercut yer. Ve daha sonra backbreaker yapar ve dizinin üstünde ona submission yapar

Sonra onu bırakır ve kaldırıp sertçe köşeye fırlatır. Punk sırtının acısından Kane'e doğru ilerler Kane'de onu tutup SidewalkSlam yapar. Ve Kane köşeye doğru ilerler. Köşeye çıkar ve Punk kalkınca üzerine Diving Closthline ile uçar

Daha sonra arkasında chokeslam için taunt yaparak beklemeye başlar. Punk ağır ağır kalkar ve arkasını dönünce boğazında bir el bulur. Kane onu kaldırıp chokeslam yapmak ister fakat Punk arkaya atlıyarak kaçar ve Kane döndüünde onu omuzlarına alıp Go to Sleep yapar!

Ve ardından tuşa gider 1...2...3 ve TUŞ!!! Kazanan CM Punk!

Todd Grisham: Evet sevgili izleyiciler Cuma gecesi Smackdown’u tüm hızıyla devam ediyor. Bütün maçlar oldukça güzel ve heycanlıydı ama gecenin son maçı hepsinden daha heyecanlı olacak! Drew McIntyre vs "Dashing" Cody Rhodes International Contender Maçı!

Matt Striker: Todd, kesinlikle bu maç müthiş olucak. Heyecanla güreşçilerin gelmesini bekliyorum.

Todd Grisham: Evet Matt bende bekliyorum. Senin bir favorin varmı bu maç için?

Matt Striker: Todd, bence Cody kazanıcak gibi ama Drew bu napıcağı hiç belli olmaz!

Todd Grisham: Doğru dedin Matt. Evet işte Drew geliyor.Tony Chimel: İskoçya, Ayr'dan 196 boyu ve 110 kilosu ile Drewwwww McIntyreeee!

Drew, büyük bir sinirle ringe girer ve yüzünü hemen girişe çevirerek Cody'yi bekler.

Todd Grisham: Drew, oldukça sinirli gözüküyor.Tony Chimel: Kuzey Carolina'dan 185 boyu ve 101 kilo ile ile Dashingg Cody Rhodessss!

Cody Rhodes, Drew'un aksine oldukça sakin ringe doğru ilerlemektedir. Yakışıklılığı ile hava atarak ringe girer ve oda maç için yerini alır! Hakem kenara işaret vererek maçı başlatır. Cody, lock up için ona doğru giderken karnına bir tekme alır ve ardından suratından üst üste yumruklar bulur. Köşeye sıkışmıştır ve Drew'un onu bırakmaya hiçmi hiç niyeti yoktur. Ama hakem araya girer ve Drew ellerini kaldırıp geriye çekilir. Tam Cody'ye doğru koşarken COdy low dropkick ile ayağına vurur ve kafasını köşeye çarptırır. Şimdi üstünlük Cody'dedir. Cody onu ayağa kaldırıp ardı ardına yumruklar vurmaya başlar. Daha sonra Dropkick vurmak için zıplar fakat Drew kenera çekilip onu yere serer. Drew, hırsla onun üstüne çıkar ve kafasını yumruklamaya başlar. Maç iyice sokak dövüşüne dönmüştür. Drew, onu yumruklarken bir anda Cody onu ters çevirip o yumruklamaya başlar. Drew altta ezilmiştir. Cody onun üzerinden kalkar ve kenara gider. Sonra üzerine koşup zıplar ve Knee drop vurur. Drew kafasını tutarak yerde kıvranıyordur. Cody tekrar köşeye gidip tekrar Knee Drop yapar. Ve bir daha yapmak ister ama bu sefer Drew oradan çekilir ve Cody dizini yere vurur. Drew iplere tutunarak, Cody'de köşeden doğru kalkar ve köşede dinlenmeye başlar. Drew bunu fırsat bilip köşedeyken spear yapmak ister ama Cody çekilince omzunu köşe demirlerine çarpar. Cody hemen onu oradan çıkarıp demire çarptığı kolunu çevirir. Kolunu tekrar tekrar çevirip yumrukluyordur. Cody, Drew'u ırısh whipe göndermek ister ama Drew onu gönderir ve Closthline yapmak ister ama Cody altından geçer ve diğer iplerden yaylanıp Crossbody yapar ve tuş dener ama Drew 2 de kurtulur. Cody onu kaldırıp suratına dirsek darbeleri vurur. Ama Drew onu durdurur ve yumruklamaya başlar. Ve onu ırısh whipe gönderir geri geldiğinde ise Big Boot vurur ve hemen tuş dener. Ama Cady 2 de kurtulur. Drew onu yerde dövdükten sonra kaldırır ve arka arkaya closthlinelar vurmaya başlar. Ve sonra Neckbreaker vurur ve tekrar tuş dener ama Cody yine kurtulur. Drew onu yine kaldırır ve closthlinelar vurmaya başlar 1...2...3...4...5...6 tam 7. vurucakken Cody kolunun altından geçer ve Springboard kick vurur. Tuş dener ama Drew kurtulur. Cody arka arkaya 2 kez Knee Drop yapar. Ve onu kaldırıp yumruklamaya başlar. Bir Cody bir Drew vurmaktadır. Drew sonra seri seri yumruklar vurmaya başlar ve Cody'ye bodyslam yapmak ister ama Cody hemen arkaya kaçıp kafasını yakalar ve hızla Cross Rhodes yapar ve ardından 1...2...3 Kazanan Cody Rhodes!

Tony Chimel: Kaznan ve International Contender olan "Dashingg" Cody Rhodess!

Hakem Cody'nin elini kaldırır ve Cody'de yerdeki Drew'a hakaret edip gövde gösterisi yapar.

Todd Grisham: Bu geceninde sonuna geldik. Birbirinden güzel karşılaşmalar izledik. Hepinize iyi geceler!

Son maçta hiç resim yok ama yinede güzel olduğunu düşünüyorum Smile GM olmasamda yorumlarınızı bekliyorum!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
avatar

Mesaj Sayısı : 2584
Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş : 21
Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 0:58

Çok güzel ama şu anda açık yok
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Justin Gabriel

avatar

Mesaj Sayısı : 101
Kayıt tarihi : 20/10/09

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 1:11

Dediğim gibi yorumlarınızı bekliyorum başka örnek yazarsam yanlışları düzeltirim Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
dilara32

avatar

Mesaj Sayısı : 1215
Kayıt tarihi : 25/06/10
Yaş : 21
Nerden : ToKaT

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 3:02

Güzel olmuş seninkide...Eline sağlık Very Happy Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
avatar

Mesaj Sayısı : 2921
Kayıt tarihi : 03/01/10
Yaş : 23
Nerden : Bana Her Yer TRABZON!

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 3:35

Valla çok güzel yayın yapıyorsun yapmasına da bir hafta NXT yayınladın sonra dedik çocuk öldü mü kaldı mı noldu? Smile Valla okul açılınca yerime geçersin.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 3:49

Şimdilik wwe superstarsda Botanla ol.Bence harika yazıyorsun.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
avatar

Mesaj Sayısı : 4867
Kayıt tarihi : 23/11/09
Yaş : 21
Nerden : Dublin,Ireland

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 16:42

Kanka ben tek iyiyim,en iyisi olsa da tek olmak istiyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Justin Gabriel

avatar

Mesaj Sayısı : 101
Kayıt tarihi : 20/10/09

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 23:06

BEn o zaman ailevi sorunlar nedeniyle girememiştim özür dilerim bi anda bilgisayar kaldırıldı falan giremedim yoksa devam edicektim Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
avatar

Mesaj Sayısı : 2921
Kayıt tarihi : 03/01/10
Yaş : 23
Nerden : Bana Her Yer TRABZON!

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   C.tesi 14 Ağus. 2010 - 23:35

İyi bakalım.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
avatar

Mesaj Sayısı : 3525
Kayıt tarihi : 06/09/09
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   Perş. 19 Ağus. 2010 - 22:47

Justin Gabriel, tekrar GM olacak değil mi ?

Birde, WWE Superstars boş artık GM için.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
cm-punk

avatar

Mesaj Sayısı : 187
Kayıt tarihi : 12/02/12
Nerden : http://rpgtr.yetkinforum.org/

MesajKonu: Geri: Smackdown Örnek Yayını   Paz 12 Şub. 2012 - 21:42

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://rpgtr.yetkinforum.org/
 
Smackdown Örnek Yayını
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WinOrDie Yayını [ 20/11/09]
» WWE - SMACKDOWN - 18 Nisan 2010 - Pazar // Abdi Ipekçi Arena - Istanbul
» ~ 15 Man Battle Royal: Smackdown vs. RAW vs. ECW ~
» smackdown brandında kemerler kimde
» Smackdown maçları ne zaman oynanacak

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ :: WWE SRO BÖLÜMÜ :: SRO GM'lik Başvurularınız-
Buraya geçin: