TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Share | 

WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   C.tesi 13 Kas. 2010 - 23:32

Ya abi bir yürüyün gidin ya.Vallahi küfür ettireceksiniz bana.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 12:53

Hogan 23. WWE'de tarih yazmış adam nasıl 23. oluyor. WWE'de 7 yıl kemer tutmuş adam Bruno Sammartino nasıl 24. oluyor. Çoğu zaman ikinci planda tutulan Rey Mysterio nasıl 9. oluyor ? Şimdi bu liste doğru mu ? Kesinlikle bu listede büyük saçmalık var. HBK için dediğim gibi çok mükemmel güreşçi ama gelmiş geçmiş en iyi güreşçi denilemez ona ha ilk 5'e girer o ayrı ama en iyisi değil en iyilerinden ama en iyisi değil. HBK'nın düşüşü sıralamayı etkilemiyorda Hogan'ın düşüşü neden sıralamasını etkliyor acaba ?
Kullanıcı profilini gör
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 12:58

Gelmiş geçmiş en iyi güreşçi HBK değilse kimmiş çok merak ettim Onur kanka?
Kullanıcı profilini gör
Michelle McCool

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 13:09

HBK'ya tek rakip olursa Bret olur ama o HBK'dan iyi değil !
Bu sıralama doğru değil ama gelmiş geçmiş en iyi güreşçi kesinlikle HBK !
Kullanıcı profilini gör http://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 14:11

Aynen Hilal.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 17:35

Hogan, SCSA, Bret. Bu isimler HBK'dan daha iyi. HBK, 90-2000 arası iyi sonrası öyle iyi değil. Hogan'da böyleydi. Hogan'da 95 öncesi süper bir güreşçiydi sonra düştü. Ama neden onun düşüşü sıralamayı etkiledide HBK'nınki etkilemedi. Bret'i zaten açıklamaya gerek yok, nasıl başarılarda bulunduğunu biliyoruz. SCSA ise, WWE'nin yetiştirdiği en iyi yüzü. Ve Bruno Sammartino var. Bu adamla ilgili bir bilgim yok ama bir güreşçi ana kemeri 7 YIL elinde tutabiliyorsa daha ne denecek ona ?
HBK ise, ya kötü değil o da WWE'nin en muhteşem isimlerinden beri, HBK'ya WWE'nin en iyi güreşçisi demek Jeff'in WWE'de en Extreme güreşçisi demekle aynı şey. HBK bence en iyi 4. olabilir.

En son xUndertakerx tarafından Paz 14 Kas. 2010 - 17:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 17:41

Onur doğru söylüyor.Bu liste bence Çok düşünülerek yapılmış liste değil.Evet fazla attım ama 1.nci olamaz HBK.
Kullanıcı profilini gör
Michelle McCool

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 21:30

E yuh yani !
HBK olmayacakta kim olacak Allah aşkına !
:/
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 21:41

Hogan : WWE'ye sadece emek vermiş bir isim,güreş ve promo açısından HBK siker atar.

SCSA: Promodan başka birşeyi yok HBK siker atar.

Bret: 1 saatlik maça gençliğinde zor dayanıyor HBK onu da siker atar.

Yeterince açık konuştum mu?
Kullanıcı profilini gör
Michelle McCool

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 21:46

Kesinlikle katılıyorum !
HBK Rulez !
Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi   Paz 14 Kas. 2010 - 22:40

Ben Angle ile SCSA göstermelik olarak karşılaştırdım.Misal verdim.Ne diyorum size dünyanın en iyi güreşçisi diye birşey yok!Kişisel görünüşünüz kişiden kişiye değişir!Onun en iyi güreşçi olarak gördüğü Jericho`dur, ötekisi için HBK`dir.Boşu boşuna tartışmayın, bir sonuca varamazsınız.Birde Angle fark atarda kariyer de önemli.Yani gelmiş geçmiş en iyi güreşçinin hem gayet iyi bir kariyeri, gayet iyi bir promo yeteneği, gayet yetenekli bir güreşçi olması lazım.Ve bir döneme de damga vurmuş olması lazım.Saydığım özelliklerin hepsi var HBK`de ama Attitude Era denilince akla ilk gelen isim SCSA.Ama yetenek bakımından HBK.İşte bundan dolayı kimse şu dünyanın en iyi güreşçisi denilmez.Ayrıca Taker`ın gimmickini kaç güreşçi Taker kadar iyi canlandırabilir?Şu parmakların sayısını geçmez.Ve artık bu konu kapansa?Çünkü dünyanın en iyi güreşçisi diye birşey yoktur!Kişiden kişiye değişir.
Kullanıcı profilini gör

WWE'nin gelmiş geçmiş en iyi 50 güreşçi listesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» DuMaN Şarkı Listesi
» Ceza-Şarkı Listesi
» Sagopa Kajmer-Şarkı Listesi
» bizimde aklımıza gelmişti. LPG li klima :D
» Triple H Hakkında