TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Mysterio_Maniac

MesajKonu: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Salı 22 Ara. 2009 - 20:24

(Smackdown! (Friday Night SmackDown!), Cuma geceleri WWE'nin hazırladığı MyNetworkTV kanalında yayınlanan profesyonel güreş programıdır.
Gösteri ilk olarak UPN Television Network kanalında görüldüğünde, Perşembe geceleri yayınlanıyordu ama 9 Eylül 2005'de Cuma geceleri yayına devam etti. Gösteri aslında 29 Ağustos 2005'e kadar Birleşik Devletler'de UPN kanalında yayında kaldı ama sonradan UPN ve WB Channel birleşti ve yeni bir kanal olan CW Network ortaya çıktı ve sonrasında SmackDown! Cuma geceleri yayına başladı. Smackdown iki yıl boyunca bu kanalda kaldı, daha sonra Ekim 2008'de MyNetworkTV'ye transfer oldu. Bu şov, Meksika'da TV Azteca'da İngiltere'de ise Sky Sports 3 ve Sky Sports HD'de ,Türkiye'de FOX TV'de yayınlanır...evet arkadaşlar bu bu kadar..

Smackdown! ilk olarak 29 Nisan 1999'da Kansas City'nin özel bir televizyonu olan UPN Television Network kanalında görüldü. O zamanlar Perşembe günleri yayın yapıyordu. 2001 yılında logosunu değiştirmeye başlayan SmackDown! 2002 yılında yeni logosunun son halini aldı.

arkadaşlar yazmak ve bulmak için uğraştım + rep pls smackdownla ilgili yeni bilgisler bulursam buraya yazarım...
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:00

Kendinmi yazdın...Doğruyu söle...
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:01

yha melih knk eet kendim yazdım
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:05

Reppp
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:07

kardeş moderatör ne zaman olcam sence artık haketmiormuyum
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:08

Bunları biraz daha önce yapsaydın keşke alımlar bitti...
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:09

ne zaman başlar alımlar
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:12

BİLmem siteye
az girenlerin rütbeleri düşünce..
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:14

off yha gitti moderatörlük
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:14

o kadarda istemiştim
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:16

Ben 5 güreşcikısmına konu açtım beğenirsen +rep ver...
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:18

bulamadım nerede?
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:19

kardeş ben sana burdan vereyim
olmazmı
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:19

kardeş ben sana burdan vereyim
olmazmı
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:20

Ok...
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:21

ok verdim knk nese ben çıkıorum by
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 0:22

Konu gitti yaaa.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 3:20

Konu ile ilgili mesajlar atın lütfen. Konu dışındakileri sohbet bölümünde konuşabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Çarş. 23 Ara. 2009 - 3:27

Sonra neden mod değilim diyorsunuz...
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Perş. 24 Ara. 2009 - 22:46

aynen katılıorum melih sana
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Cuma 25 Ara. 2009 - 3:38

Neyse sapmayalım...
Jeffrey Nero Hardy

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Cuma 25 Ara. 2009 - 19:34

Melih en çok senin boş mesajın olmuş ama bu konuda gidiosun konu açtım +rep ver beyenirsen diyorsun neyse dikkat etmiyosun hep öle diosn ama yapma kanka yaw biz buraya post kasmak için gelmiyoruzki neyse konu güzel ellerine sağlık araştrıp bulmuşsun + rep veriyorum..
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Cuma 25 Ara. 2009 - 19:51

Tamam daha dikkatli olucam..
Jeffrey Nero Hardy

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Cuma 25 Ara. 2009 - 20:01

tmm teşekkürler dikkate aldığın için kanka
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Cuma 25 Ara. 2009 - 20:09

Birşey değil artık konuyu kapattık...
Sponsored content

MesajKonu: Geri: SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP   Bugün 2:15

SMACKDOWN NEDİR NE ZAMAN KURULMUŞTUR HEPSİ BURADA PAYŞALIM + REP
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Smackdown maçları ne zaman oynanacak
» WWE - SMACKDOWN - 18 Nisan 2010 - Pazar // Abdi Ipekçi Arena - Istanbul
» ~ 15 Man Battle Royal: Smackdown vs. RAW vs. ECW ~
» smackdown brandında kemerler kimde
» Muhlis Akarsu & Asik Gülabi - Gecmis Zaman Olurki