TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
97RandyOrton

MesajKonu: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Perş. 18 Şub. 2010 - 1:48

WWEnin resmi sitesinde sonuçlar şöyle
WWE Champion Sheamus 57.43 %
World Heavyweight Champion The Undertaker 42.56 %
---------------------------------------------------------------
Siz ne düşünüyorsunuz Sheamusmu Kaybeder Undertakermı yada WWEnin sitesinde olmayan bişi daha ekliyim
ikiside kaybetmezmi ikiside kaybedermi? Question
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Perş. 18 Şub. 2010 - 3:10

İkisininde kaybetme ihtimali var. Yada ikisininde Kemeri kaybetmeme. Ama benim düşüncem Sheamus kemeri kaybeder Undertaker da diğer maçı kazanır.
Kullanıcı profilini gör
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Perş. 18 Şub. 2010 - 20:08

Bence ikiside kaybeder.
Kullanıcı profilini gör
StarShipPain

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Perş. 18 Şub. 2010 - 20:15

Arkadailar Türkiyede 18 Nisanda Bi Organizasyon Olacakdı Ama Undertaker gelmiyor sakatlıkdan bence bu elemination chamberd maçında kemeri kaybetme ihtimalı var...Benm düşündüğüm gibi ise ya Rey Yada Cm Punk Alır Kemeri...AMA KALBİM JOHN MORRİSON DİYOR:)
Kullanıcı profilini gör
StarShipPain

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Perş. 18 Şub. 2010 - 20:28

Tek Bildiği Şey Var Sheamus Kaybederse hardy_cena_soldier İle Çok Fena Dalga Geçerim:)
Kullanıcı profilini gör
-CeDRiC-
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Cuma 19 Şub. 2010 - 23:01

Benim görüşüm Sheamus kemeri kaybetmez. Wrestlemania da karşısına kim çıkarsa o kemeri alır gibime geliyor.Bunda da son kez koruyacak kemeri bence .Undertakerda kemeri koruyacak.Fakat güreşi bırakması Wrestlemania sonrasında olacak.O yüzden bu PPV'de de kemer onda olacaktır.Dikkat ederseniz Edge ile Undertaker sürekli birbiriyle uğraşıyor şu son 2 haftadır Smackdownda. Bugünkü Smackdownda da öyle oldu.Bu sefer Undertaker ona ChokeSlam yaptı. O yüzden bu ikilinin Wretlemania 26 da maçını görebiliriz.Tek tereddütüm Undertakerın 17-0 lık serisinin bozulması.İnşallah kemeri oradada korurda ondan sonraki Smackdown programlarından birinde kemeri kaybedip güreş hayatına veda eder.
Kullanıcı profilini gör http://www.genelforumlar.tk
WWEManiac
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Cuma 19 Şub. 2010 - 23:42

Bende Undertaker kemeri kaybederse PPV'de kaybetmez gibime geliyor.Bu yüzden WHC E.C maçı hakkında yorumsuzum.
Kullanıcı profilini gör
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   C.tesi 20 Şub. 2010 - 0:50

Undertaker eğer kaybederse WM'de Edge ile maç yapmayacağı kesin eğer kazanırsa Edge ile düşmanlıkları devam eder. WM'de Edge vs Taker maçı olabilir ama bu maçın olmasını hiç hiç hiç istemiyorum son maçlarını zaten eskiden düşman olmuş biriyle yapmasını hiç istemiyorum. Eğer WM Edge vs Taker maçı olursa bu maçında en çok TLC maçı olmasını isterim ama yinede Edge ile Taker'ın WM'de karşılaşmasını istemiyorum.
Sheamus'a gelince gerçekten maçalarını düzgün kazanmıyor PPV'lerde. Orton vs Sheamus maçını gördük Cena vs Sheamus maçınıda gördük kaç kere kemeri aldığında bir kere Cena'yı itişiyle kemeri aldı. Onun dışında Cena'yı hiç tuş etti mi ? Yada Orton'u. Düzgünce yendiği güçlü kişi tek Christian var onun dışında sıradan güreşçileri düzgün yendi. Sheamus'un E.C.'de tek bir şansı var o da 6. Olarak gelmek. Yada son kişilerde kalıp ilginç bir şekilde kolayca yenmek.
Kullanıcı profilini gör
97RandyOrton

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Paz 21 Şub. 2010 - 16:03

ben ortonın almasını istiyorum ama triple h alır gibime geliyo
diğerindede jericho alacak gibi
Kullanıcı profilini gör
PaulMichaels

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Paz 21 Şub. 2010 - 17:10

Sheamus kaybeder kaçarı yok da Undertaker büyük olasılıkla korur
Kullanıcı profilini gör
jeff_hardyswanton_123

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Ptsi 22 Şub. 2010 - 1:11

sheamus kaybeder john cena alır
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?   Bugün 11:51

Elemination Chamberda Kemeri Sheamusmu Kaybeder Undertakermı?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası