TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

DOLPH ZİGGLER ÖZEL RÖPORTAJ (BİLGEHAN DEMİR)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Mysterio_Maniac

MesajKonu: DOLPH ZİGGLER ÖZEL RÖPORTAJ (BİLGEHAN DEMİR)   Perş. 18 Şub. 2010 - 22:07

Soru: Raw'a ne zaman geldin, insanlar seni ne zaman farketti? Gerçi bunun hiçbir önemi yok, çünkü sizin ringlerdeki performansın gerçekten göze çarpıyor. Bize lütfen spor geçmişinden bahseder misin?

Dolph Ziggler: 20 Yıldır güreş yapıyorum ve üniversite yıllarımda zaferlerle dolu bir geçmişim var.

Soru: Fazlasıyla özgüven sahibisin, bu ringdeki tavrına ve üstün yeteneğine yansıyor. Smackdown'da ünvan maçlarında Birleşik Devletler Şampiyonu MVP ve sonrasında Kıtalarası Şampiyonu Rey Mysterio ile karşılaştınız. Fakat, bu ünvanlardan hiçbirini kazanamadın. Bu seni hayal kırıklığına uğrattı mı? Ya da motive mi etti?

Dolph Ziggler: Bu ünvan maçlarını kazanamamak beni ne hayal kırıklığına uğrattı ne de motive etti. Hayatım boyunca düzenli olarak galibiyetler aldım ve bu galibiyetler bir daha asla kaybetmemek için beni motive etti.

Soru: Uzunca bir aradan sonra seni Royal Rumble'da tekrar gördük. Bundan sonrası için senden ne bekleyebiliriz?

Dolph Ziggler: Umut ediyorum ki beni WrestleMania'daki "Money in the Bank" maçında basamakları tırmanırken ve çantayı kaparken göreceksiniz.

Soru: Neden sevgilin Maria'dan ayrıldın? Ünvan şanslarına zarar vermek için hiçbir şey yapmamıştı!?

Dolph Ziggler: Sevgili Maria ünvan şanslarıma zarar vermedi ama o benimle kendi şansına sahipti ve eminim ki yatağında uyanık uzanıyor, geceleri kendi kendine ağlıyor uyumak için...Bu benim için yeni bir şey değil.

Soru: 18 Nisan'da İstanbul'a WrestleMania Revenge Tour geliyor. Senin şehir hakkındaki duyguların neler? İstanbul'daki canlı yayınlanacak etkinlik için neler bekliyorsunuz?

Dolph Ziggler: İstanbul görülecek bir çok yeriyle fantastik bir şehir ve harika bir gece hayatı var, duyduğum kadarıyla. Taşkın bir kalabalık bekliyorum, onların bizi görmek istediği kadar biz de onları görmek istiyoruz.

Soru: Türk WWE Ailesi için son bir mesajın var mı?

Dolph Ziggler: Türk WWE Ailesi için son mesajım - 18 Nisan'da sizleri Abdi İpekçi'de görmek istiyorum çünkü her zaman olduğu gibi harika bir şov olacak. Tabii ki Dolph oradakilerin en iyisi olacak. Ayrıca her gece saat 23:00'te Fox TV ekranları başında olmaya devam edin!
Kullanıcı profilini gör
StarShipPain

MesajKonu: Geri: DOLPH ZİGGLER ÖZEL RÖPORTAJ (BİLGEHAN DEMİR)   Cuma 19 Şub. 2010 - 0:29

keşke gidebilsem şu abdi ipekçiye 18 nisanda
Kullanıcı profilini gör
Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: DOLPH ZİGGLER ÖZEL RÖPORTAJ (BİLGEHAN DEMİR)   Cuma 19 Şub. 2010 - 2:18

ben belki gidebilirim neyse güzel mi röportaj alıntı deildir resmi filan kendim buldum yazıyı kendi seçtim artı rep pls

En son UND£RTAK£R tarafından Cuma 19 Şub. 2010 - 2:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: DOLPH ZİGGLER ÖZEL RÖPORTAJ (BİLGEHAN DEMİR)   Bugün 0:38

DOLPH ZİGGLER ÖZEL RÖPORTAJ (BİLGEHAN DEMİR)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolph Ziggler "Başka Yerde Yok" Programındaydı